Gdy odżywka do włosów nie działa

  • odzywka-do-niesfornych-wlosow-1000ml-eve.jpg

  • lanza_healing_nourish_conditioner_250ml.jpg

  • morfose-2-fazowa-odzywka-milk-therapy-40.jpg


  Pytanie
  Regularnie stosuję odżywkę do włosów ale nie widzę poprawy kondycji włosów. Jaka jest najlepsza?

  Odpowiedź kosmetologa
  Zadała Pani bardzo ogólnikowe pytanie – nie wiem jaki jest rodzaj włosów ani jaki problem ich dotyczy. Postaram sie dać odpowiedź szczegółową ale dającą możliwość dopasowania.
  Przede wszystkim trzeba się upewnić czy stosowana odżywka jest dobrana do rodzaju włosów/problemu. Warto skorzystać z profesjonalnych odżywek fryzjerskich, które mają wyższe stężenia składników aktywnych i w związku z tym szybciej widać rezulataty ich działania. Choć ich cena często jest wyższa, są bardziej wydajne i starczają na dłużej.
  Drugi produkt wart polecenia to maska do włosów, której działanie można zintensyfikować nakładając na włosy czepek foliowy i turban z ręcznika (czyli maska na włosy, na to czepek i turban). Po czasie podanym przez producenta maskę należy spłukać, włosy delikatnie odcisnąć ręcznikiem i najlepiej pozwolić im naturalnie wyschnąć żeby uniknąć niszczącego działania stylizacji na gorąco ( suszarka, prostownica).

  Sugerowane produkty (ponieważ nie znam Pani rodzaju włosów kieruję do przykładowych list odżywek i masek, wśród których znajdzie Pani coś dla siebie)

  Every Green Antifrizz Odżywka Nawilżająca 1000ml
  Lanza Stimulating Odżywka Stymulująca Wzrost Włosów
  Morfose Milk Therapy Odżywka bez spłukiwania

infolinia 888-905-906